Twoje ustawienia



Zapamiętaj mnie
 
 

Wyniki w kategoriach

Dodatkowe filtry

Producent/marka

 
 

Znajdź produkt

 
strona główna Opinie Wyniki wyszukiwania
 

Znajdź produkt:

 
Słowa kluczowe:

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szukaj w kategorii:
 

 

Słowa kluczowe: paracetamol
Kategoria: wszystkie kategorie

Znaleziono: 28 produktów w 1 kategoriach

Sortuj według:

dodaj do
obserwowanych

Bayer Tabcin


Producent: Bayer
Kategoria: Pozostałe preparaty

Preparat złożony o skojarzonym działaniu składników. Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu przeziębienia i grypy... więcej »

Zobacz: 2 opinii tego produktu | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.5
11
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 1042/2042 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Galena Acenol


Producent: Galena
Kategoria: Pozostałe preparaty

Acenol - tabletki 300 mg Skład 1 tabletka zawiera 300 mg paracetamolu Wskazania do stosowania Bóle różnego pochodzenia takie jak: bóle menstruacyjne, bóle głowy, mięśni, zębów... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.3
3
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 468/942 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Galena Acenol forte


Producent: Galena
Kategoria: Pozostałe preparaty

Acenol forte- tabletki 500 mg Skład 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu Wskazania do stosowania Bóle różnego pochodzenia takie jak: bóle menstruacyjne, bóle głowy, mięśni, zębów... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
1.0
1
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 479/954 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

GlaxoSmithKline Codipar 500 mg tabletki


Producent: GlaxoSmithKline
Kategoria: Pozostałe preparaty

Codipar jest lekiem zawierającym paracetamol, który działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego. jest stosowany: - w bólach różnego pochodzenia: ... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 543/1090 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

GlaxoSmithKline Codipar Plus


Producent: GlaxoSmithKline
Kategoria: Pozostałe preparaty

Codipar Plus jest lekiem w skład którego wchodzą paracetamol i kofeina. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Kofeina bardzo szybko pobudza ośrodkowy układ nerwowy... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 555/1107 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Herbapol Wrocław Paracetamol


Producent: Herbapol Wrocław
Kategoria: Pozostałe preparaty

Paracetamol - tabletki jest lekiem, który wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Paracetamol jest metabolitem fenacetyny. Działanie przeciwbólowe jest zbliżone do działania ... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 398/799 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Medagro CODIPAR


Producent: Medagro
Kategoria: Pozostałe preparaty

Zawiera paracetamol, który uśmierza ból i wykazuje działanie przeciwgorączkowe. Oddziaływanie paracetamolu zaczyna się po ok. 60 min. od podania, a efekt przeciwbólowy utrzymuje się 4-6 h. ... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 124/251 osób (
49
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Novartis Theraflu ExtraGRIP


Producent: Novartis
Kategoria: Pozostałe preparaty

Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i... więcej »

Zobacz: 1 opinii tego produktu | dodaj opinię

Średnia ocena:
5.0
1
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 539/1085 osób (
50
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Novartis Theraflu Zatoki


Producent: Novartis
Kategoria: Pozostałe preparaty

Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz chlorowodorek fenylefryny zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.0
1
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 595/1178 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Ultima


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Zawiera 200 mg ibuprofenu i 500 mg paracetamolu. Wskazania do stosowania: Nurofen Ultima stosowany jest w krótkotrwałym leczeniu łagodnego umiarkowanego bólu związanego z migreną... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 123/238 osób (
52
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

strony : [ 1 ] . 2 . 3