Twoje ustawienia



Zapamiętaj mnie
 
 

Wyniki w kategoriach

Dodatkowe filtry

Producent/marka

Bayer (1)
Nurofen (1)
US Pharmacia (5)
 
 

Znajdź produkt

 
strona główna Opinie Wyniki wyszukiwania
 

Znajdź produkt:

 
Słowa kluczowe:

Wyszukiwanie zaawansowane »
Szukaj w kategorii:
 

 

Słowa kluczowe: pseudoefedryna
Kategoria: wszystkie kategorie

Znaleziono: 7 produktów w 1 kategoriach

Sortuj według:

dodaj do
obserwowanych

Bayer Tabcin


Producent: Bayer
Kategoria: Pozostałe preparaty

Preparat złożony o skojarzonym działaniu składników. Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu przeziębienia i grypy... więcej »

Zobacz: 2 opinii tego produktu | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.5
11
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 1043/2044 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

Nurofen Zatoki


Marka: Nurofen
Kategoria: Pozostałe preparaty

Nurofen Zatoki to produkt stworzony specjalnie z myślą o leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Wskazania do stosowania: Stosować doraźnie w celu złagodzenia objawów niedrożności ... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.0
1
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 60/113 osób (
53
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

US Pharmacia Acatar Acti - Tabs


Producent: US Pharmacia
Kategoria: Pozostałe preparaty

Acatar Acti-Tabs to skuteczny i wygodny w zastosowaniu lek na katar. Skuteczność gwarantuje wyjątkowy na polskim rynku skład - pseudoefedryna 60 mg i triprolidyna 2,5 mg. Zawarta w Acatar Acti... więcej »

Zobacz: 5 opinii tego produktu | dodaj opinię

Średnia ocena:
3.1
9
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 123/278 osób (
44
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

US Pharmacia Gripex 12 tabletek


Producent: US Pharmacia
Kategoria: Pozostałe preparaty

Dzięki zawartości paracetamolu (325 mg), preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, będąc bezpieczniejszym dla żołądka w porównaniu do leków na bazie kwasu... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 45/89 osób (
51
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

US Pharmacia Gripex 24 tabletki


Producent: US Pharmacia
Kategoria: Pozostałe preparaty

Dzięki zawartości paracetamolu (325 mg), preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, będąc bezpieczniejszym dla żołądka w porównaniu do leków na bazie kwasu... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 46/97 osób (
47
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

US Pharmacia Gripex Max


Producent: US Pharmacia
Kategoria: Pozostałe preparaty

Gripex Max zawiera specjalnie dobrane składniki w maksymalnych dawkach: * paracetamol - zwalcza dokuczliwą gorączkę oraz bóle głowy, mięśni i gardła * pseudoefedryna - zwalcza... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
4.0
4
głosów
| oceń produkt:

Polecany przez: 65/132 osób (
49
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

dodaj do
obserwowanych

US Pharmacia Gripex noc 12 tabletek


Producent: US Pharmacia
Kategoria: Pozostałe preparaty

Zaawiera kompozycję specjalnie dobranych składników, z których jeden zwalcza gorączkę i bóle (paracetamol 500mg), drugi katar i zatkany nos (pseudoefedryna 30mg), a trzeci kaszel... więcej »

Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii | dodaj opinię

Średnia ocena:
brak
| oceń produkt:

Polecany przez: 102/209 osób (
49
%)
| poleć produkt: polecam nie polecam

strony : [ 1 ]